image events 01

LEDS C4 oświetla jeden ze sklepów Wrangler w Moskwie

Oprawy oświetleniowe wybrane dla tego projektu wkomponowują się w otoczenie i dostarczają komfortu wizualnego w celu usunięcia barier pomiędzy klientem a produktem

Marka odzieży dżinsowej Wrangler narodziła się w 1947 roku w Greensboro (Karolinie Północnej) w celu projektowania ubrań, które zaspokajałyby potrzeby osób. Od tego czasu te potrzeby uległy zmianie, lecz nigdy nie przestała ona produkować spodni, kurtek i koszul o funkcjonalnym wzorze.

Firma LEDS C4 we współpracy z Family Light, oświetliła jej sklep w Moskwie (Rosji). Dla tego projektu wybrana została kolekcja Cardex C z uwagi na wysoki strumień świetlny i kolekcja Mach 3, doskonały reflektor do oświetlenia przestrzeni handlowych dzięki możliwości kierowania i cieniowania odblaskiem światła.

 

Informacje:
 

Projekt: WRANGLER
Data: 2017 r.
Lokalizacja: Moskwa (Rosja)
We współpracy z: Family Light

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno