image events 01

Carolina Lemke, modny sklep oświetlony przez LEDS C4

Projekt, w którym najistotniejszy jest produkt

Modna marka okularów Carolina Lemke rozpoczęła w 2015r. swoją międzynarodową ekspansję i silnie postawiła na hiszpański rynek, na którym otworzyła 5 zakładów w Barcelonie, jeden w Maladze i drugi w Madrycie.

Firma LEDS C4 miała okazję wzięcia udziału w tej ekspansji i oświetliła sklep mieszczący się w pobliżu Portal del Ángel w Barcelonie.

Chodzi o projekt w którym produkt jest najistotniejszy, dlatego firma LEDS C4 pracowała w celu zminimalizowania przeszkód pomiędzy artykułami a klientem oraz wzmocniła błyszczące oświetlenie w sklepie.

Aby osiągnąć ten cel wybrane zostały projekty MACH3, MULTIDIR EVO i PLAY OPTICS z uwagi na dużą ich uniwersalność oraz wysoki wskaźnik oddawania barw (CRI), który sprawia, że są idealne do oświetlenia przestrzeni handlowych i uwypuklenia właściwości produktów.

 

Informacje:

Projekt: Carolina Lemke
Data: 2016r.
Lokalizacja: Barcelona (Hiszpania)
We współpracy z: Carolina Lemke

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno