image events 01

ATOM, PROJEKTORY O MINIMALISTYCZNYM I UNIWERSALNYM WZORZE

Mogą być produkowane w szerokiej gamie wykończeń, ułatwiając w ten sposób wtopienie się w otoczenie albo błyszcząc samemu

Projektory o minimalistycznym i uniwersalnym wzorze, mogą być produkowane w szerokiej gamie wykończeń, ułatwiając w ten sposób wtopienie się w otoczenie albo błyszcząc samemu. Ta zdolność dostosowania się zamienia je w wyjątkowe detale, doskonałe do przestrzeni handlowych, restauracji i branży hotelarskiej.

NAJWAŻNIEJSZE

  • Soczewka poliwęglanowa oferuje lepszą kontrolę nad światłem i gwarantuje, że ta rodzina będzie o 10% bardziej skuteczna niż inne modele podobnych projektorów zawierających inne rodzaje odbłyśników.
  • LED, 3 Step MacAdam i CRI 90
  • Wyprodukowane z aluminium w celu sprzyjania maksymalnemu rozpraszaniu ciepła,

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno