image events 01

LEDS C4 oświetla Barcelonę

Firma oświetleniowa zaprezentowała przewodnik z najbardziej emblematycznymi projektami świetlnymi przedsiębiorstwa w tym mieście. Pół setki profesjonalistów wymieniło doświadczenia i wiedzę z zakresu oświetlenia projektów świetlnych typu hospitality.

W samym sercu miasta Taras Alaire Hotelu Condes w Barcelonie zamienił się, minionego 21 czerwca, w doskonałe miejsce do prezentacji przewodnika pt.: „Barcelona, Light for all”. Pół setki profesjonalistów z dziedziny architektury, wykończenia wnętrz i oświetlenia spotkało się w trakcie tego wydarzenia, które posłużyło do zapoznania się z tym przewodnikiem jaki pozwala na odkrycie najbardziej emblematycznych zakątków miasta oświetlonych przez LEDS C4.

Za prezentację odpowiedzialny był Sabaté, Kierownik Regionalny firmy LEDS C4 oraz inspirator tego produktu wydawniczego. W trakcie swojego wystąpienia uwypuklił on kilka wyróżniających cech projektów jakie zbiera ten przewodnik, wykonanych przy współpracy ze znanymi zespołami architektów, projektantami wnętrz i lighting designerami, wielu z nich obecnych na tych wydarzeniu.

Sam Hotel Condes w Barcelonie, dawny pałacyk z XIX w. zamieniony w nowoczesny hotel 4-o gwiazdkowy, jest jednym z tych projektów zrealizowanym wraz z Mercè Borrell. Owa projektantka wnętrz podzieliła się swoimi doświadczeniami w trakcie pracy z firmą LEDS C4 i jej zespołem od projektów specjalnych oraz opowiedziała w jaki sposób pomyślnie pokonali trudność wyprodukowania, a przede wszystkim zainstalowania imponującej oprawy oświetleniowej o 20 metrach wysokości w kształcie podwójnej spirali usytuowanej w głównej klatce schodowej hotelu.

Birgit Walter, lighting designer projektów takich jak Bellavista Jardín del Norte i Fairmont Rey Juan Carlos I, zastąpił ją w celu wyjaśnienia oryginalności oświetlenia jednego z najbardziej spektakularnych hoteli pięciogwiazdkowych w Barcelonie. Wraz z architektem tego projektu, Julio López, wskazali na zaangażowanie i współpracę pracowników LEDS C4 jako jednego z kluczy do sukcesu.

Na zakończenie prezentacji przewodnika podany został cocktail, za który odpowiedzialny był szef kuchni Martín Berasategui, zamykający to spotkanie profesjonalistów.

Wyjątkowy przewodnik

''Barcelona Light for all” stanowi nowy sposób poznania miasta za pomocą światła. To przewodnik wydany przez firmę LEDS C4, która zbiera główne jej projekty świetlne i dostarcza nowej wizji zwiedzania katalońskiej stolicy. Za pośrednictwem różnych tras zaprasza do odkrycia Sagrada Família, Gran Teatre del Liceu, Szpitala św. Pawła w Barcelonie lub Centrum Handlowego Arenas. W sumie, jest to przejście po 24 ważnych punktach, pośród których wyróżniamy zabytki, hotele, restauracje i interesujące budynki.

Przewodnik zawiera praktyczne informacje do zwiedzenia miasta i pogłębienia wiedzy o nim, jego historii, jego dzielnicach i jego mieszkańcach. Oferuje dwie propozycje tras w celu zagłębienia się w Barcelonę przez jeden lub dwa dni, z obowiązkowymi przystankami uzupełnionymi fiszkami informacyjnymi różnych interesujących punktów oraz szczegółami dot. projektów świetlnych.

 

BARCELONA, LIGHT FOR ALL

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno