image events 01

BENTO, LINIOWA OPRAWA TYPU DOWNLIGHT O WSPÓŁCZYNNIKU UGR NIŻSZYM NIŻ 13

O wąskim i długim wzorze, zbudowana jest z odrębnych modułów optycznych specjalnie opracowanych dla zagwarantowania jednorodnego oświetlenia

Liniowa oprawa typu downlight do wbudowania i hight tec to owoc długich badań LEDS C4 w celu zaoferowania produktu o wysokim komforcie widzenia. O wąskim i długim wzorze, zbudowana jest z odrębnych modułów optycznych specjalnie opracowanych dla zagwarantowania jednorodnego oświetlenia. Dzięki podłużnemu wzorowi i ograniczonej wielkości doskonale wkomponowuje się w nowoczesne i aktualne przestrzenie takie jak biura, wspólne przestrzenie hoteli, jak również sale konferencyjne i ekspozycyjne.

NAJWAŻNIEJSZE

  • Wysokiej jakości system Led Cree, 2 Step MacAdam i CRI 90.
  • Czarne wnętrze będące w stanie zagwarantować całkowitą redukcję olśnienia o współczynniku UGR niższym niż 13.  
  • Podstawowe narzędzia do oświetlenia przestrzeni roboczych, w których przepisy określają UGR niższy niż 19.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno