image events 01

RINGOFIRE, NOWA LEDOWA LAMPA WISZĄCA GROK

Ringofire to nowa ledowa lampa wisząca zaprojektowana przez  Francesc Vilaró dla GROK, która wyróżnia się z uwagi na jej eleganckie wykończenie z białego matowego poliuretanu, a jednocześnie z delikatnym wewnętrznym reliefem dostarczającym bardzo charakterystycznego, dekoracyjnego efektu świetlnego. 

Ringofire ma okrągły kształt i jest dostępna w średnicach wynoszących 60 cm i 95 cm.

Jej przestudiowany wzór zamienia ją w element, który w doskonały sposób komponuje się z wystrojem wnętrza najbardziej wyrafinowanych współczesnych przestrzeni. Ten element dostarcza nastrojowego oświetlenia bardzo ciepłego i przyjemnego. A w przypadku gdy sobie Państwo tego zażyczą, istnieje opcja wprowadzenia do niej środkowego akcesorium z lampą GU10 o średnicy 111, w celu uzyskania dodatkowo oświetlenia akcentującego.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno