image events 01

LEDS C4 UWYPUKLA NIEZWYKŁE ELEMENTY ARCHITEKTONICZNE MANDIRU W KENII

LEDS C4 opracowało oświetlenie dla Shri Swaminarayan znajdującej się w Nairobi. Chodzi tu o projekt zrealizowany we współpracy z Lighting Solutions LTD, który doskonale łączy tradycję z technologią

Mandir to świątynia, miejsce kultu i modlitwy wyznawców hinduizmu. W przypadku Nairobi, kompleks Shri Swaminarayan zamienił się w interesujące i cudowne miejsce dla tysięcy lokalnych obywateli i osób odwiedzających to kenijskie miasto.

Połączenie tradycyjnej sztuki rzeźbienia w drewnie pochodzącej z Indii z nowoczesną technologią przyciąga osoby z różnych środowisk oczarowane jego imponującą architekturą i sztuką. Goście ci mogą poznać różne oblicza hinduskich rytuałów i obrządków jak również główne pojęcia filozoficzne tej religii.

Przestrzegając tej filozofii i współpracując z Lighting Solutions LTD, LEDS C4 opracowało oświetlenie dla wspomnianej świątyni hinduskiej. Różne rozwiązania zastosowane zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz posłużyły do uwypuklenia elementów architektonicznych charakterystycznych dla tej wyjątkowej przestrzeni religijnej. Z tego powodu wybrano produkty które pozwoliły na zastosowanie akcentującego i dramatycznego oświetlenia.


Informacje

Projekt: Shri Swaminarayan
Lokalizacja: Nairobi, Kenia
We współpracy z: Lighting Solutions LTD, Nairobi
Projektant oświetlenia: Mr. Harmeet Singh (Design Matrix) Indie
Zdjęcia: Jerry Riley
Rok: 2016 -2017

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno