image events 01

Nowy katalog LEDS C4 2018

Ta ostatnia edycja została specjalnie opracowana w celu ułatwienia wam pracy, gdyż zawiera różne narzędzia, które czynią to możliwe

Przedstawiamy katalog na rok 2018, który dzięki całkowicie odnowionej szacie graficznej, wprowadza naszą nową tożsamość korporacyjną. Ta ostatnia edycja została specjalnie opracowana w celu ułatwienia wam pracy, gdyż zawiera różne narzędzia, które czynią to możliwe.

Dzięki temu będziecie mogli zaobserwować nowy sposób rozmieszczenia treści i kodów produktów, które ułatwią i uproszczą wyszukiwanie każdej informacji. Dodatkowo, odnajdziecie więcej informacji technicznych i dot. jakości tych produktów, jak również szeroki wachlarz zdjęć rzeczywistych zastosowań.

W tej nowej edycji, przygotowanej w 8 językach, prezentujemy ponad 500 nowych nr referencyjnych produktów z linii: Decorative, Technical i Outdoor, za pomocą których pragniemy dostarczyć rozwiązań dla wymagań rynku. Tym sposobem już posiadamy na przykład produkty, które można podłączyć i kontrolować technologią Casambi.

Jednym słowem, będziecie mogli wybrać produkty bardziej profesjonalne i o lepszej jakości oraz dostarczające kompletnych rozwiązań, które w wielu przypadkach mogą być spersonalizowane dostosowując się do waszych potrzeb. To dlatego, że nie mamy innego celu jak dostarczać wszystkim rozwiązań z zakresu oświetlenia.
 

Pobierz katalog 2018

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno