image events 01

OWOCNE SPOTKANIE PROFESJONALISTÓW W KOSTARYCE

W obecności pół setki profesjonalistów z branży to zebranie odbyło się w sali wystawowej Almacén Mauro, w San José, gdzie można było bezpośrednio zobaczyć szeroką kolekcję próbek rozwiązań oświetleniowych proponowanych przez LEDS-C4 i jej marki

Almacén Mauro, nasz dystrybutor w Kostaryce zorganizował niedawno spotkanie Open House LEDS-C4 skierowane do projektantów i architektów. Emilie Mougin, dyrektor ds. eksportu w tym regionie była odpowiedzialna między innymi za objaśnienie trzech marek firmy, rozwiązań oświetleniowych proponowanych przez każdą z nich oraz szczegółów dot. każdego katalogu.

W obecności pół setki profesjonalistów z branży to zebranie odbyło się w sali wystawowej Almacén Mauro, w San José, gdzie można było bezpośrednio zobaczyć szeroką kolekcję próbek rozwiązań oświetleniowych proponowanych przez LEDS-C4 i jej marki. 

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno