image events 01

LEDBOX, NOWY KINKIET LEDOWY Z DEKORACYJNYMI FILTRAMI, KOLOROWYMI I SYGNALIZACYJNYMI

LEDS-C4 prezentuje Ledbox, nowy kinkiet ledowy zaprojektowany przez Josep Patsí dla GROK. Chodzi tutaj o kwadratowy element 12 centymetrowy z szarego aluminium i poliwęglanu, który posiada dwa reflektory świetlne.

Dwa reflektory świetlne: jeden górny o 4,5W i drugi dolny 1W.

Ten produkt używa żarówek energooszczędnych dla zagwarantowania wysokiej oszczędność energetycznej. Ledbox dostarcza ciepłego światła ( 3000 K) i jest on wielonapięciowy.

Szczególną cechą kinkietu Ledbox to fakt, że oferuje możliwość jego personalizacji. Element ten posiada dolny rowek, w którym można umieścić kolorowe filtry, sygnalizacyjne lub dekoracyjne, jakie są oferowane wraz z tym produktem. W przypadku, gdy sobie Państwo tego zażyczą, zawsze na zamówienie można wykonać personalizowane filtry, takie jak numer pokoju lub logo przedsiębiorstwa w celu dołączenia do tego elementu. 

Połączenie wzornictwa z technologią ledową zmienia go w doskonałe rozwiązanie dla oświetlenia wszelkiego rodzaju przestrzeni z indywidualnym podejściem lub dostarczającym informacji, jeżeli sobie Państwo tego zażyczą. 

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno