image events 01

"Proces wyrobu szkła dmuchanego jest ręcznym procesem wymagającym dużej zręczności"

Odkryj proces wyrobu szkła dmuchanego za pośrednictwem nowego filmu wideo dot. Alive

 

 

ALIVE, stworzona przez projektanta Francesc Vilaró dla marki GROK firmy LEDS-C4, to oprawa oświetleniowa która opiera się na minimalnym elemencie potrzebnym do oświetlenia, na źródle światła. Teraz możesz odkryć wszystko na temat ręcznego procesu jej produkcji za pośrednictwem tego nowego filmu wideo:

ALIVE, rzemieślniczy proces

Dzięki oryginalności jej wzoru, lekkości i harmonii struktury, ALIVE może być odczytywana przez pryzmat współczesnego języka, a jednocześnie może przypominać wspaniałe detale klasyczne, nadając jej wyjątkowego ponadczasowego charakteru.

Każda z opraw ALIVE jest niepowtarzalna. Jest ona wytwarzana w Europie ręcznym i rzemieślniczym procesem, dmuchanego szkła, który jak wyjaśnia Francesc Vilaró, „wymaga dużej zręczności i powolnego oraz starannie przeprowadzonego wypalania, aby ostatecznie nadać ALIVE oryginalności na jaką zasłużyła”.

Dobór materiałów, ich kształty, elementy z jakich się składa oraz oddanie przy wyrobie każdego z tych detali sprawiają, że ALIVE jest bardzo szczególną i wysokiej jakości oprawą. 

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno