image events 01

LEDS-C4 oświetla hotel Radisson Blu w Lomé, Togo

LEDS-C4 opracowało i dostarczyło całościowego oświetlenia w strefach publicznych, zewnętrznych, pokojach i na parkingu hotelu Radisson Blu w Lomé, Togo (Afryce).

Przed opracowaniem propozycji zostały wykonane odpowiednie obliczenia świetlne i plany instalacji w celu uzyskania najlepszego oświetlenia, największej wydajności oraz zintegrowania ze wzorem i stylem architektonicznym tego ikonowego hotelu.

W tym celu LEDS-C4 zaproponowało standardowe produkty, które doskonale dopasowały się do projektu oraz produkty specjalnie opracowane dla tego budynku, przestrzegające specyficznych wymogów jakich on wymagał.

Wynik oświetlonych stref jest dobrze dostrzegalny na pierwszy rzut oka, gdyż są to przestrzenie w których dzięki architekturze, wzornictwu i oświetleniu uzyskuje się komfortową i elegancką atmosferę.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno