image events 01

LEDS-C4 BIERZE UDZIAŁ W ODNOWIENIU HOTELU JUAN CARLOS I

LEDS-C4 opracowało, wyprodukowało i zamontowało skomplikowane struktury oświetleniowe w nowym holu Hotelu Króla Juan Carlos I; przy 3 pergolach w strefie Átrio, nad barem, z boku baru i w recepcji. W tym celu LEDS-C4 zaprojektowało i opracowało wspaniały i złożony profil wytłaczany z aluminium składający się z 4 brył, tak aby móc nadać kształt wszystkim tym strukturom bez żadnego widocznego elementu przytrzymującego, zawsze będąc wiernym estetycznemu wizerunkowi jaki pragnęli nadać architekci i projektanci, gwarantując jednocześnie dobrą jakość strukturalną i konstrukcyjną. A całe oświetlenie jakie zostało wbudowane w te struktury to regulowane oświetlenie led typu Dali.

W przybliżeniu zostało wyprodukowanych 1200m bieżących profilu, 1800m bieżących lustra z brązu, które pokryło dwie z 4 widocznych powierzchni czołowych profilu, 750 dekoracyjnych szklanych opraw oświetleniowych o ośmiokątnym kształcie, 300 dekoracyjnych szklanych lamp wiszących w kształcie kropli oraz 150 reflektorów technicznych.

To był projekt nad którym rozpoczęto prace pod względem handlowym i technicznym pod koniec czerwca ubiegłego roku, produkcję zaczęto w końcu września i został on zamontowany w 4 fazach, rozpoczynając pierwszą 11 stycznia br. oraz kończąc ostatnią w miesiącu marcu.

Należy podkreślić ogromny wysiłek ludzki jakiego dokonały wszystkie zaangażowane w ten projekt strony, których było dużo, począwszy od strony handlowej, technicznej, produkcyjnej, logistycznej po montażową.

Obecnie LEDS-C4 kontynuuje pracę nad odnowieniem hotelu biorąc częściowo udział w oświetleniu pokoi.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno