image events 01

SUGAR, przyjemne połączenie pomiędzy tym, co klasyczne i co nowoczesne

Dzięki bieżącej reinterpretacji jaką Nahtrang wykonał w odniesieniu do lamp scenicznych z lat dwudziestych, ta wisząca oprawa oświetleniowa jest w stanie w przyjemny sposób przywołać najbardziej klasyczną estetykę z wyraźnie współczesnym akcentem.

Efekty świetlne tworzone przez SUGAR jednocześnie zamieniają ją w idealne rozwiązanie dla dostarczenia jasnym przestrzeniom ciepła i intymności. Wrażenia, do którego przyczyniają się również nowoczesne i przejrzyste wykończenia, jak również kolory w jakich jest ona dostępna: złamana biel i kamień oraz odpowiednio złote detale.

Pod względem kształtu SUGAR ma mocny wygląd, z uwagi na jej główny korpus wykonany z blachy tłoczonej w technologii podwójnej matrycy o procesie pozwalającym na wykorzystanie do maksimum materiału elementu w trakcie procesu produkcyjnego.

Kolekcja SUGAR stosuje energooszczędne żarówki dla zapewnienia znaczącej oszczędności energii.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno