image events 01

LEDS-C4 odznaczone „German Design Award 2016”

- Ponad 1000 zaproszonych gości zgromadziło się podczas ceremonii wręczenia nagród
- INVISIBLE z GROK by LEDS-C4, nagrodzona w kategorii Doskonałego Wzornictwa Produktu
- „German Design Award Personality 2016” przypadła Konstantin Grcic 

Torà (Lleida), 12/02/2016r.- Hiszpańska firma producent opraw oświetleniowych została odznaczona „German Design Award 2016”, nagrodą jaką przyznaje międzynarodowe jury German Design Council. Oriol Sala, Dyrektor ds. Marketingu w LEDS-C4, odebrał certyfikat podczas ceremonii wręczenia nagród na Targach Ambiente we Frankfurcie nad Menem w Niemczech, w dniu 12 lutego 2016r.

Ponad 1000 zaproszonych gości pochodzących z całego świata wzięło udział w tym konkursie, uznawanym za jeden z najbardziej prestiżowych w dziedzinie wzornictwa, a który ma na celu wynagrodzenie pracy jego uczestników w zakresie wzornictwa produktu i komunikacji wizualnej. Obecne osoby miały okazję poznać pozostałych zdobywców nagród jak również zobaczyć na miejscu wyróżnione projekty na obszernej ekspozycji w nowoczesnych obiektach Targów Ambiente.

Francesc Vilaró również nie chciał przegapić tego nadzwyczajnego spotkania ze wzornictwem, a którego oprawa oświetleniowa INVISIBLE była jedną z nagrodzonych w kategorii Doskonałe Wzornictwo Produktu w zakresie oświetlenia sufitowego, z uwagi na jej ikoniczną osobowość, wszechstronny wzór, jakość świetlną i umiejętność zmaterializowania światła. O tym wydarzeniu odniósł się jako: „doskonałej okazji do pokazania dobrej jakości przedstawionych projektów we wszystkich kategoriach, jak również powagi tego konkursu. Zostać wynagrodzonym to powód do satysfakcji i bodziec do dalszej pracy w tym kierunku”.

Ze swojej strony, Dyrektor ds. Marketingu marki, Oriol Sala, wyraził swoje zadowolenie w chwili wręczenia upragnionej nagrody, która oznacza „uznanie dla długiej drogi LEDS-C4 w sektorze oświetleniowym, a jednocześnie skok jakościowy i podkreśla znaczenie innowacji stanowiącej część strategicznej wizji tego przedsiębiorstwa”.

W sumie przyznano 42 nagrody odpowiadające różnym kategoriom i osobowościom, pośród których wyróżniła się ta słynnego projektanta Konstantin Grcic, odznaczonego „German Design Award Personality 2016”. Ta nagroda stanowi rodzaj hołdu postaci Grcic, który zamieniał się w punkt odniesienia na skalę światową w dziedzinie wzornictwa, dzięki jego nieograniczonemu talentowi i kreatywności, ucieleśnionych w ogromnym dorobku w dziedzinie mebli i wzornictwa przemysłowego.

Galeria zdjęć z nagrodzonymi projektami i głównymi bohaterami ceremonii wręczenia nagród jest dostępna klikając na link: http://www.german-design-council.de/. 

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno