image events 01

LEDS C4 konsoliduje swoją międzynarodową strategię i prezentuje nowości na targach I Saloni Moscow

Firma LEDS C4 zaprezentowała oprawy oświetleniowe ze swojej linii dekoracyjnej Interiors Collection oraz najnowsze wzory swojej ekskluzywnej marki GROK.

W dniach 9-12 października 2019 roku firma LEDS C4 ponownie wzięła udział w I Saloni Moscow, międzynarodowych targach wzornictwa, skierowanych do rynku rosyjskiego i wschodniego. Firma skorzystała z tej okazji, aby kontynuować swoją spójną strategię handlową, prezentując nowości na najbardziej prestiżowych międzynarodowych targach. Zaprezentowano innowacyjne produkty i technologie, pozwalające sprostać nowym wyzwaniom branży, dostosować się nie tylko do efektywności energetycznej, ale także do coraz bardziej wymagającej i wyrafinowanej kultury projektowania i wystroju wnętrz.

Stoisko LEDS C4 na targach I Saloni Moscow przypomina zamysłem stoisko z targów Euroluce (Mediolan, kwiecień 2019). W czasie moskiewskich targów LEDS C4 zaprezentowała swoje nowości dekoracyjne z katalogu Interiors Collection, a także nowe dodatki do ekskluzywnej marki GROK.

Zaprezentowane nowości to: Invisible, Readme, Elamp i Cocktail, zaprojektowane przez Francesca Vilaró; Circular, Candle i Veneto, projekty Benedito Design; Voiles francuskiej projektant Céline Wright; oraz Ely, włoskiego projektanta Luki Turrini.

Invisible, Readme, Elamp i Cocktail – projekty Francesca Vilaró

Nowa wersja kinkietu lampy Invisible (German Design Award 2016) to projekt oparty na równowadze między intuicją a funkcjonalnością. Różne pozycje klosza i uchwytu tworzą wiele możliwych kompozycji, które pozwalają formować i kierować światło tam, gdzie chcemy, integrując je z przestrzenią.

W gamie Readme Vilaró reinterpretuje klasyczny zagłówek, nadając mu współczesnego i swobodnego wyglądu. Przy pomocy jednego punktu świetlnego możemy wybierać pomiędzy oświetleniem otoczenia lub oświetleniem do czytania, kierując promień światła w stronę ekranu lub łóżka.

Z połączenia wielu płaszczyzn z podstawowymi formami geometrycznymi powstaje Elamp, wielofunkcyjna oprawa o współczesnym wzornictwie. Wzór skupiony na telefonie komórkowym, we wszystkich wersjach ma wbudowany port USB oraz technologię bezprzewodowego ładowała w blacie.

A także Cocktail, przenośna lampa, której regulowany klosz pozwala na skierowanie promienia światła i podkreślenie wybranego przedmiotu lub przestrzeni.

 

Circular, Candle i Veneto – projekty Benedito Design

Kolejną oprawą GROK, którą zaprezentowano w Moskwie jest Circular od Benedito Design w wersji kierującej światło do wewnątrz. Doskonała równowaga pomiędzy technologią i wystrojem.

Pokazano również Candle, delikatną oprawę, która wygląda jak klejnot i jest reinterpretacją klasycznego żyrandola ze źródłem światła LED. Wiązka światła tworzy i podkreśla przestrzenie, w których się znajduje, dając ciepłą i naturalną atmosferę.

Kolekcja lamp wiszących Veneto reinterpretuje klasyczny luksus dzięki oprawie o prostych formach i czystych wykończeniach, która zapewnia intymne i wyrafinowane oświetlenie. Grawerunek dodaje charakteru i złożoności temu elementowi i tworzy ciekawe efekty świetlne.

 

Voiles – projekt Céline Wright

Céline Wright jest jednym z najbardziej wpływowych francuskich projektantów. Dzięki wrażliwemu i poetyckiemu podejściu inspirowanemu naturą oprawa Voiles zapewnia wrażenie spokoju.

Japoński papier, z którego wykonane są jej cztery asymetryczne strony zatrzymuje światło, nadając wiele osobowości miejscu wybranemu do jej zawieszenia.

Ely – projekt Luki Turrini

Ely to projekt Luki Turrini dla GROK. Jest to element, unoszący się w przestrzeni, integrujący się z architekturą i nie zakłócający jej. W zależności od pozycji i ustawienia tworzy różne scenerie za pomocą jednego źródła światła.

Pozytywnie oceniamy wyniki targów, które w tym roku również cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Odwiedzający stoisko projektowe o cyfrowym charakterze poszukują inspiracji dla swoich projektów kontraktowych i detalicznych. Dla LEDS C4, I Saloni Moscow jest okazją do nawiązania relacji i zaprezentowania swoich nowości i usług na całym terytorium Rosji, gdyż targi są spotkaniem na które znajdzie się miejsce w kalendarzach wszystkich projektantów.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno