image events 01

NOWY THE ONE 2015

LEDS-C4 wypuszcza na rynek nowy katalog THE ONE 2015 z ponad 500 nowościami w gamach produktów: technicznych, dekoracyjnych, na zewnątrz i o nastrojowym oświetleniu.

To drugi rok z rzędu jak prezentowane są wszystkie produkty linii technicznej, dekoracyjnej, na zewnątrz i o nastrojowym oświetleniu w tym samym opracowaniu w celu ułatwienia wyszukiwania produktów LEDS-C4 przeznaczonych dla różnych segmentów.

Katalog THE ONE 2015 jest również dostępny w bardziej zredukowanym i zoptymalizowanym (DIN-A5) formacie.

Dodatkowo, informujemy Państwa, że w kwietniu jak co roku przedstawiony zostaje ogólny katalog marki GROK.

Dziękujemy za zaufanie powierzone firmie LEDS-C4 i przypominamy Państwu, że nasz dział handlowy i obsługa klienta są jak zwykle do Państwa dyspozycji w celu poszerzenia niniejszej informacji lub dostarczenia jakiejkolwiek innej, jaka będzie potrzebna. 

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno