O FIRMIE

40 lat innowacji w celu zaoferowania najlepszej obsługi i najlepszej jakości światła

LEDS C4 to międzynarodowa firma, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji rozwiązań z zakresu oświetlenia, które mogą być zastosowane do wszystkich rodzajów projektów w każdym miejscu na świecie.

W LEDS C4 stawiamy na funkcjonalność, praktyczność i skuteczność. Na co dzień odpowiadamy, stawiamy czoła i reagujemy. Dzięki wsparciu naszego zespołu ponad 330 profesjonalistów, naszych klientów i projetków, jesteśmy obecni w ponad 140 państwach. Jest to możliwe dzięki szerokiej ofercie
produktów oraz odpowiedzialnej i pełnej zaangażowania obsłudze.


LEDS C4 dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu oświetlenia

WIZJA

Być międzynarodowym punktem odniesienia w branży oświetleniowej zarówno z uwagi na rozległość i zakres naszych rozwiązań, jak i na doskonałą jakość naszej obsługi.

MISJA

Przyczyniać się do zadowolenia osób za pośrednictwem światła.


KLIENCI
Orientacja na klienta poprzez perfekcyjność produktu i obsługi. Wspólnie pracować w celu promowania zastosowania naszych produktów, tworząc trwałe związki oparte na zaufaniu i zwiększając obustronne wyniki.

PRACOWNICY
Oferujemy otoczenie pełne możliwości dla wszystkich osób tworzących nasz zespół, w ten sposób jesteśmy w stanie rozwinąć nasz potencjał ludzki i zawodowy.

DOSTAWCY
Pragniemy wspólnie się rozwijać. Tworzyć długotrwałe związki opierające się na wzajemnej współpracy, zaufaniu i wspólnym zysku.

SPOŁECZEŃSTWO I ŚRODOWISKO NATURALNE
Angażujemy się w rozwój naszego najbliższego otoczenia z zachowaniem zrównoważonego rozwoju. Leds-C4 zobowiązuje się wypełniać wymogi prawne i inne mające zastosowanie.

WARTOŚCI

Z siedzibą w Torà i o ponadto 40-letnim nagromadzonym doświadczeniu, nigdy nie zapominamy skąd pochodzimy. Budujemy na solidnych fundamentach i na naszych wartościach:


PERFEKCYJNOŚĆ
Jesteśmy ukierunkowani na działanie i bardzo wymagający w stosunku do wyników naszych działań. Przyznajemy, że możemy popełnić pomyłki, lecz wykorzystujemy je w celu doskonalenia się.

PASJA
Pracujemy z natchnieniem i ambicją.

BLISKOŚĆ                       
Jesteśmy dostępni pomiędzy współpracownikami, dla klientów i dostawców.

LUDZKIE PODEJŚCIE
Skromność, uczciwość, równość i szacunek.

KOMUNIKACJA
Staramy się utrzymywać płynną, jasną i szczerą komunikację.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Profesjonalizm, powaga, zaangażowanie, zobowiązanie i wytrwałość.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
Troszczymy się o zachowanie dóbr materialnych i o dobre wykorzystanie zasobów naturalnych.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno